Šiandien Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistai dalyvavo mokymuose, kuriuose gilino savo žinias apie dirbtinį intelektą (DI). Šie mokymai buvo skirti specialistų kompetencijų gerininui ir siekiui neatsilikti nuo sparčiai tobulėjančių technologijų.
Mokymų metu buvo aptariamas DI panaudojimas sveikatos duomenų analizėje, ligų prevencijoje ir kasdienėje specialistų veikloje. Dalyviai turėjo galimybę išklausyti pranešimą iš patyrusio šios srities eksperto Tomo Staniulio bei užduoti klausimus apie DI praktinį taikymą savo darbe.
„Dirbtinis intelektas atveria naujas galimybes ne tik sveikatos priežiūroje, bet ir visose srityse. Todėl būtina tobulėti ir neatsilikti nuo naujovių,” – teigė Aiva Dabašinskienė, direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams, vykdanti įstaigos vadovo funkcijas. Anot jos, šie mokymai suteikė vertingų įžvalgų ir praktinių įgūdžių, kurie bus naudingi kasdieniame darbe.
Mokymų metu dalyviai ne tik klausėsi teorinių paskaitų, bet ir dalyvavo interaktyviose sesijose, kuriose galėjo praktiškai išbandyti DI įrankius ir programinę įrangą. Mokymai sulaukė didelio susidomėjimo, o specialistai džiaugėsi galimybe plėsti savo žinias ir tobulėti profesinėje srityje.
„Šie mokymai yra dalis mūsų pastangų nuolat tobulėti ir užtikrinti, kad visuomenės sveikatos specialistai galėtų teikti aukštos kokybės paslaugas,” – teigė bendruomenės sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja Iveta Lobanova. Ji pabrėžė, kad technologijos ir inovacijos yra neatsiejama šiuolaikinės sveikatos apsaugos dalis, todėl specialistų kompetencijų plėtra šioje srityje yra itin svarbi.
Specialistams yra būtina tobulėti ir kelti kvalifikaciją įvairiose srityse, siekiant užtikrinti aukštos kokybės paslaugų teikimą ir atitikimą nuolat besikeičiantiems sveikatos priežiūros reikalavimams. O taip pat jaučiame, kad klientų poreikiai nuolat auga, todėl svarbu prisitaikyti prie šiuolaikinių iššūkių.